Kancelaria

O nas

Porady prawne na najwyższym poziomie

W naszej działalności wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie wykwalifikowanych adwokatów rodzinnych, którzy zawsze w zgodzie z interesami Klientów naszej kancelarii prowadzą sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w tym przede wszystkim sprawy o rozwód, separację, podział majątku i nabycie spadku. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Nieustannie staramy się, aby procesy dotyczące spraw rodzinnych, takich jak: kontakty z dzieckiem, rozwód ze współmałżonkiem, alimenty czy podział przez lata wypracowywanego wspólnie majątku, przebiegały w sposób najkorzystniejszy dla naszych Klientów.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii i skorzystania z pomocy najlepszych adwokatów w Warszawie.

Grunt to dobry adwokat

Na czele zespołu kancelarii prawnej w Warszawie stoi adwokat rodzinny Joanna Dominowska, która specjalizuje się między innymi w sprawach o rozwód, separację i alimenty, a także w prowadzeniu spraw z zakresu prawa pracy i prawa handlowego. Mecenas Dominowska jest również wieloletnim wykładowcą akademickim. Jest doktorem habilitowanym nauk prawnych, a obecnie wykłada prawo cywilne, handlowe i gospodarcze w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W naszej pracy korzystamy z pomocy wyspecjalizowanych instytucji i stosujemy się do najnowszych uregulowań prawnych, z którymi dr hab. adwokat Joanna Dominowska, jako wieloletni wykładowca akademicki, jest zawsze na bieżąco. Pozwala nam to na znalezienie najkorzystniejszych rozwiązań dla naszych Klientów.

adwokat warszawa opinie

Profesjonalna obsługa Klientów

Adwokat Joanna Dominowska uważa, że warunkiem i podstawą skutecznego reprezentowania Klientów przed sądem jest praktyka na sali sądowej. Dlatego biegłą znajomość przepisów prawnych łączy z praktycznym doświadczeniem procesowym, zdobytym podczas licznych postępowań sądowych, zwłaszcza w zakresie prawa cywilnego. Jednak istotą najkorzystniejszego dla Klienta poprowadzenia sprawy rodzinnej jest wysłuchanie, wyczucie i dokładne zrozumienie jego sytuacji. Nasza kancelaria prawna w Warszawie kładzie szczególny nacisk na bieżące informowanie Klientów o stanie sprawy. Dodatkowo każdy Klient ma stały wgląd do projektu sporządzanego pisma procesowego, które zostanie złożone w sądzie dopiero po ostatecznej akceptacji z jego strony.

Nasza kancelaria to Twój sukces

Opinie naszych Klientów są dla nas szczególnie cenne. Nasi warszawscy adwokaci niezmiennie biorą je pod uwagę, co pomaga nam stale podnosić poziom świadczonych przez nas usług.

Szukając dobrego adwokata w Warszawie, warto zdecydować się na prawnika, który łączy w sobie wieloletnie doświadczenie zawodowe z dogłębną wiedzą prawniczą. Adwokat Joanna Dominowska, stojąca na czele naszej warszawskiej kancelarii, jest taką osobą. Wykonuje swój zawód od ponad dziesięciu lat, zaś o jej specjalistycznej wiedzy świadczy doktorat, obroniony w 2006 roku i uzyskany w 2019 roku tytuł doktora habilitowanego w zakresie nauk prawnych.

Mecenas Joanna Dominowska (władająca biegle językiem angielskim i niemieckim) wykłada prawo jako adiunkt w Katedrze Prawa Gospodarczego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jest również wykładowcą w Urzędzie Patentowym oraz prowadzi wykłady szkoleniowe dla aplikantów adwokackich. Może poszczycić się licznymi publikacjami naukowymi. Jej indywidualna publikacja książkowa nosi tytuł: ”Prowadzenie działalności gospodarczej przez fundacje. Studium prawne” i jest adresowana do członków organów fundacji oraz fundatorów. Może również zainteresować adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, a także teoretyków prawa.

dobry adwokat warszawa

Przez lata działalności naszej kancelarii w Warszawie zdobywaliśmy cenne doświadczenie w prowadzeniu spraw prawniczych. Zaowocowało to wysokim poziomem świadczonych przez nas usług, co wyróżnia naszą warszawską kancelarię wśród innych tego typu firm, znajdujących się na rynku. Dbamy zarówno o profesjonalizm pod względem merytorycznym, jak i o przyjazną dla naszych Klientów atmosferę. Na każdym etapie prowadzonej przez nas sprawy kładziemy szczególny nacisk na dyskrecję. Dlatego nasi warszawscy adwokaci cieszą się nieposzlakowaną opinią wśród naszych Klientów.

Dobry adwokat gwarancją sukcesu

Do naszych głównych specjalizacji należą: sprawy rozwodowe, spadki i zachowki, alimenty, podział majątku, rozliczenie konkubinatu, sprawy o odszkodowania i zadośćuczynienie. Oferujemy również kompleksową pomoc naszym Klientom, którzy są cudzoziemcami i chcieliby uzyskać zezwolenie na nabycie nieruchomości w Polsce.

Nie rzucamy słów na wiatr, zajmujemy się sprawami naszych Klientów w sposób rzetelny i profesjonalny. Z pomocą naszych adwokatów zawiłości prawne, dotyczące Państwa spraw, zostaną rozwikłane, a oddając swoje sprawy w nasze ręce, zyskają Państwo cenny czas i oszczędzą sobie niepotrzebnych stresów, konfliktów czy negatywnych emocji. Zapewniamy, że mogą Państwo zaufać naszej kancelarii, podobnie jak (już przez wiele lat naszej działalności) zaufało nam mnóstwo innych Klientów.

Decydując się powierzyć swoje sprawy dobrym warszawskim adwokatom, jakich zatrudnia nasza kancelaria, mają Państwo gwarancję skutecznego przeprowadzenia sprawy w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Czyli, innymi słowy, gwarancję swojego sukcesu.

Poznaj przykładowe opinie naszych Klientów

adwokat warszawa opinie
dobry adwokat wrszawa
warszawa adwokat opinie
warszawa dobry adwokat