Rozwód

Rozwody

Adwokat rozwody Warszawa

Obsługa prawna

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Warszawie świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach dotyczących:
» prawa rodzinnego,
» prawa cywilnego,
» prawa spadkowego.
Usługi prawne świadczone przez wykwalifikowanych adwokatów prowadzone są na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, a także fundacji oraz stowarzyszeń.

Sprawy o rozwód Warszawa – adwokat rozwodowy

Coraz więcej małżeństw decyduje się na rozwód, ponieważ nie widzą sensu trwania w małżeństwie, w którym doszło do trwałego rozpadu pożycia. Nie ma uniwersalnych spraw rozwodowych, ponieważ każda sytuacja jest inna i wymaga innego podejścia. Sprawa rozwodowa prawie zawsze wiąże się z ogromną ilością emocji, przez co małżonkowie, stają się mało obiektywni i raniąc siebie, nie potrafią podjąć wspólnych decyzji, ważących np. o losie dzieci. W tak trudnych sprawach, warto skorzystać z porady doświadczonego adwokata rozwodowego z Warszawy.

Sprawy rozwodowe w Warszawie

Sprawy o rozwód w Warszawie prowadzimy już od wielu lat. Mamy za sobą bagaż doświadczeń, który pozwala nam na profesjonalne doradztwo również i w takich sprawach. Na podstawie zgromadzonych dowodów i decyzji, jaką podejmie nasz klient, ubiegamy się o rozwiązanie małżeństwa. Rozpad małżeństwa może zostać orzeczony z winy jednego z małżonków lub bez orzeczenia o winie. W każdym przypadku porada prawnika jest niezwykle cenna.

Rozwody Warszawa

Rozwody w Warszawie to jedne z najczęściej prowadzonych spraw. Sędzia poprzez zgromadzone dowody i ustalenia w wyniku przesłuchania współmałżonków oraz powołanych świadków, orzeka o rozwodzie oraz winie za rozpad pożycia. Naszym zadaniem jest reprezentowanie klienta w rzetelny i godny sposób. Obowiązuje nas tajemnica i etyka zawodowa, dlatego zawsze gwarantujemy dyskrecję.

Adwokat rozwodowy Warszawa

Pary, które mają dzieci, muszą ustalić sensowy podział obowiązków wynikających z rozpadu małżeństwa. Zadaniem adwokata od rozwodów w Warszawie jest dołożenie wszelkich starań, by nie działać na szkodę klienta, a zarazem dzieci. Służymy radą i naszą wiedzą, dlatego klienci mogą na nas liczyć w każdej sytuacji rozwodowej. Bierzemy udział w sprawach rozwodowych, gdzie rodzice na gruncie mediacji ustalają opiekę nad dzieckiem lub w sytuacjach, kiedy decyzję musi podjąć sąd na podstawie zgromadzonych wniosków dowodowych.

Adwokat Warszawa – rozwód

Kancelarię adwokacką w Warszawie prowadzimy już od wielu lat. Naszym zadaniem jest reprezentowanie klientów w sprawach rozwodowych w taki sposób, by zapewnić jak najbardziej profesjonalną poradę prawną. Adwokat od rozwodów z Warszawy to gwarancja nieposzlakowanej opinii i wielu sukcesów na sali sądowej w zakresie pomyślnie zakończonych spraw rozwodowych.

Sprawy rozwodowe –  Warszawa

W imieniu naszych klientów ubiegamy się stosowny podział majątku oraz ustalenie opieki nad małoletnimi dziećmi. Nigdy nie ma dwóch takich samych spraw rozwodowych, dlatego nie działamy szablonowo. Każda sytuację rozpatrujemy indywidualnie