Rozwód

Rozwody

adwokat rozwód warszawa

Obsługa prawna

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Warszawie świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach dotyczących:
» prawa rodzinnego,
» prawa cywilnego,
» prawa spadkowego.
Usługi prawne świadczone przez wykwalifikowanych adwokatów prowadzone są na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, a także fundacji oraz stowarzyszeń.

Sprawy rozwodowe Warszawa – adwokat rozwodowy

Coraz więcej małżeństw decyduje się na rozwód, ponieważ nie widzą sensu trwania w małżeństwie, w którym doszło do trwałego rozpadu pożycia. Sąd może orzec rozwiązanie małżeństwa przez rozwód tylko wówczas, gdy uległy zerwaniu wszelkie więzy łączące małżeństwo: duchowe (uczuciowe), fizyczne oraz gospodarcze. Nazywa się to trwałym i zupełnym rozkładem pożycia. Nie ma uniwersalnych spraw rozwodowych, ponieważ każda sytuacja jest inna i wymaga innego podejścia. Sprawa rozwodowa niemal zawsze wiąże się z ogromną ilością emocji, przez co małżonkowie stają się mało obiektywni i raniąc siebie, nie potrafią podjąć wspólnych decyzji, ważących np. o losie dzieci. W tak trudnych sprawach warto skorzystać z porady doświadczonego adwokata rozwodowego z Warszawy. Dobry adwokat to skuteczny rozwód.

Sprawy rozwodowe w Warszawie

Wiele osób w tym trudnym czasie, jakim jest rozwód, zastanawia się, jak wybrać odpowiedniego adwokata na rozwody. Ofert na rynku jest wiele – w tak ważnych chwilach, istotne jest nie tylko miejsce czy kwota, ale również odpowiednie podejście do Klienta. Adwokaci od rozwodów w naszej kancelarii w Warszawie stawiają na usługi oparte na zaufaniu oraz empatii. Każda sprawa jest dla nas kwestią indywidualną, dlatego robimy wszystko, aby pomóc Klientom przejść przez ten niezwykle trudny moment.

Sprawy o rozwód w Warszawie prowadzimy już od wielu lat. Mamy za sobą bagaż doświadczeń, który pozwala nam na kompetentne doradztwo również i w takich sprawach. Profesjonalna obsługa prawna, świadczona przez naszych adwokatów rozwodowych, skutkuje pomyślnym przeprowadzeniem rozwodu – dzięki temu swoje zaufanie powierzyło nam już wielu Klientów. Naszym priorytetem w działaniach jest przede wszystkim kompleksowa pomoc. Na podstawie zgromadzonych dowodów i decyzji, jaką podejmie nasz Klient, ubiegamy się o rozwiązanie małżeństwa. Rozpad małżeństwa może zostać orzeczony z winy jednego z małżonków lub bez orzeczenia o winie. Niezależnie od powodu, porada adwokata rozwodowego jest niezwykle cenna i może pomóc w odpowiednim przygotowaniu do sprawy!

rozwody adwokat warszawa

Rozwody Warszawa

Rozwody w Warszawie to jedne z najczęściej prowadzonych spraw. Sędzia, poprzez zgromadzone dowody i ustalenia w wyniku przesłuchania współmałżonków oraz powołanych świadków, orzeka o rozwodzie oraz winie za rozpad pożycia. Zadaniem naszych adwokatów rozwodowych jest reprezentowanie Klienta w rzetelny i godny sposób. Obowiązuje nas tajemnica i etyka zawodowa, dlatego zawsze gwarantujemy dyskrecję. Jako adwokaci rozwodowi swoją pomoc świadczymy na podstawie dokładnej znajomości prawa rodzinnego. Serdecznie zapraszamy do naszego kancelarii w Warszawie!

Adwokat rozwodowy w trosce o dzieci

Sprawy rozwodowe nierzadko są skomplikowane i trudne, również pod względem emocjonalnym. Skutki rozwodu odczuwa cała rodzina, a w szczególności małoletnie dzieci, które wymagają troski i wsparcia w takiej sytuacji. Konflikty w małżeństwie (oraz w innych relacjach społecznych) często wynikają z ran w psychice. Ranna dusza zwykle przysparza problemów w życiu. Łączy się to także z niemożnością nawiązywania trwałych, zdrowych relacji międzyludzkich. Wielu ludzi jest poranionych. A te najtrudniejsze do wyleczenia rany nierzadko powstają już w dzieciństwie. Stąd ludzie reagują często nieadekwatnie do sytuacji, ponieważ odczuwają ból z powodu ran w psychice. Deficyty miłości, które mają swój początek nierzadko już w rodzinnym domu, powodują, iż ludzie wchodzą w różne role: ofiary, kata, bohatera, maskotki (klauna), zagubionego dziecka… I czasem dorosły już człowiek zachowuje się jak pięcioletnie dziecko, bo jako pięciolatek został zraniony. Rany takie często są przenoszone z pokolenia na pokolenie, matka rani córkę, która w podobny sposób rani potem swoją córkę, itd. Rany w psychice zwykle wymagają pomocy specjalisty, głębokiej i długotrwałej terapii, jednak nie każdy chce się poddać takiemu procesowi uzdrawiania duszy. Wiele osób wręcz neguje swoje problemy, zrzucając odpowiedzialność za nie na współmałżonka lub/i dzieci.

Dlatego, zamiast tkwić w bolesnej i toksycznej relacji, będącej parodią małżeństwa, lepiej jest zdecydować się na pomoc adwokata rozwodowego i zakończenia małżeństwa. W naszej warszawskiej kancelarii zatrudniamy doświadczonych prawników rozwodowych, którzy dbają również o komfort psychiczny naszych Klientów. Pracujący dla nas adwokaci, specjalizujący się w rozwodach, zatroszczą się o to, by sprawa rozwodowa przebiegła w sposób jak najmniej stresujący dla naszego Klienta. Szczególną troską należy w takich wypadkach otoczyć dzieci. Dobry adwokat rozwodowy to mniej stresu w trakcie rozwodu, mniej negatywnych emocji i zbędnych konfliktów. Zadbamy o to, by rozwód przebiegał w możliwie jak najbardziej przyjaznej atmosferze i bez uszczerbku na samopoczuciu małżonków oraz ich małoletnich dzieci.

rozwody warszawa

Pary, które mają dzieci, muszą ustalić sensowny podział obowiązków wynikających z rozpadu małżeństwa. Jako adwokaci od rozwodów służymy radą i fachową wiedzą, dlatego Klienci mogą na nas liczyć w każdej sytuacji rozwodowej. Bierzemy udział w sprawach rozwodowych, gdzie rodzice na gruncie mediacji ustalają opiekę nad dzieckiem, lub w sytuacjach, kiedy decyzję musi podjąć sąd na podstawie zgromadzonych wniosków dowodowych. Nasz prawnik sprawnie przeprowadzi Klienta przez cały rozwód.

Adwokat w Warszawie a rozwód

Kancelarię adwokacką w Warszawie prowadzimy już od wielu lat. Naszym zadaniem jest reprezentowanie Klientów w sprawach rozwodowych w taki sposób, by zapewnić jak najbardziej profesjonalną poradę prawną. Adwokat od rozwodów z Warszawy to gwarancja nieposzlakowanej opinii i wielu sukcesów na sali sądowej w zakresie pomyślnie zakończonych spraw rozwodowych.

Sprawy rozwodowe – Warszawa

W imieniu naszych Klientów jako adwokaci od rozwodów ubiegamy się o stosowny podział majątku oraz ustalenie opieki nad małoletnimi dziećmi. Nigdy nie ma dwóch takich samych spraw rozwodowych, dlatego nie działamy szablonowo. Każdą sytuację rozpatrujemy indywidualnie. Zadaniem adwokata od rozwodów w Warszawie jest dołożenie wszelkich starań, by nie działać na szkodę Klienta, a zarazem dzieci. Jako dobrzy warszawscy prawnicy od rozwodów, z wieloletnim doświadczeniem, pomożemy rozwikłać nawet najbardziej zapętloną sytuację, związaną ze sprawą rozwodową.