Nieruchomości

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Nasza kancelaria oferuje kompleksową pomoc klientom – cudzoziemcom w uzyskaniu zezwolenia na nabycie nieruchomości w Polsce. Działając w imieniu i na rzecz klienta, uczestniczymy w procedurze uzyskiwania zezwolenia, począwszy od skompletowania dokumentów, zlecenia ich tłumaczenia przysięgłego, napisania i złożenia wniosku, aż po uzyskanie prawomocnej decyzji z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

CO ZROBIĆ, ABY UZYSKAĆ ZEZWOLENIE Z POMOCĄ KANCELARII?

Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z naszą Kancelarią, telefonicznie, bądź mailowo oraz umówienie porady prawnej, celem zapoznania się przez nas z konkretną sprawą. Następnie pomagamy klientom skompletować wszelkie niezbędne dokumenty wraz z tłumaczeniami przysięgłymi oraz sporządzamy w ich imieniu wniosek do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Odbieramy wszelką korespondencję z Ministerstwa i na bieżąco informujemy klientów o stanie ich sprawy.

WYWIAD Z MECENAS JOANNĄ DOMINOWSKĄ

Najważniejsze informacje w zakresie uzyskania zezwolenia na nabycie nieruchomości przez cudzoziemców zostały przedstawione w wywiadzie zamieszczonym na naszej stronie na portalu youtube: https://www.youtube.com/watch?v=wBLR_VsxvYE, do obejrzenia którego zachęcamy. Nagranie zostało podzielone na bloki tematyczne. Odpowiadamy w nim na nurtujące pytania odnośnie tego, na zakup jakich nieruchomości uzyskanie zezwolenia jest niezbędne, a na zakup jakich decyzja nie jest wymagana. Poruszona zostaje również kwestia obowiązkowych związków z Rzeczpospolita Polską, kwestia opłaty od takiego wniosku oraz czasu oczekiwania na wydanie decyzji.