Alimenty

Alimenty

Adwokat alimenty Warszawa

Obsługa prawna

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Warszawie świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach dotyczących:
» prawa rodzinnego,
» prawa cywilnego,
» prawa spadkowego.
Usługi prawne świadczone przez wykwalifikowanych adwokatów prowadzone są na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, a także fundacji oraz stowarzyszeń.

Prowadzenie spraw o alimenty Warszawa

Kancelaria z siedzibą w Warszawie prowadzi sprawy w zakresie alimentów na rzecz małoletnich dzieci, w tym uzyskania świadczeń na dzieci w trakcie trwania sprawy o rozwód czy o separację pomiędzy rodzicami. Biuro naszej kancelarii prowadzi zarówno sprawy o alimenty od jednego małżonka na rzecz drugiego, jak i procesy o alimenty na rzecz małoletnich dzieci od dziadków jednego z małżonków.

Wszechstronne porady prawne

Jako eksperci w dziedzinie prawa rodzinnego udzielamy w tym zakresie wszelkich porad prawnych. Prowadzimy sprawy dotyczące zmiany prawomocnego orzeczenia lub postanowienia o zabezpieczeniu alimentów (poprzez żądanie podwyższenia lub obniżenia zasądzonych świadczeń) oraz sporządzamy wnioski o wszczęcie egzekucji wobec małżonka, który odmawia płacenia alimentów.

Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo odpowiedzi na pytanie, jak podwyższyć lub jak obniżyć alimenty, zapraszamy do naszego biura w Warszawie – zapewnimy Państwu profesjonalną pomoc.