Prawo rodzinne

Prawo rodzinne

Obsługa prawna

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Warszawie świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach dotyczących:
» prawa rodzinnego,
» prawa cywilnego,
» prawa spadkowego.
Usługi prawne świadczone przez wykwalifikowanych adwokatów prowadzone są na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, a także fundacji oraz stowarzyszeń.

Prowadzenie postępowania rozwodowego

Kancelaria prawa cywilnego w Warszawie prowadzi kompleksową obsługę w sprawach rozwodowych. Świadczymy profesjonalną pomoc w zakresie wszystkich czynności prawnych, które zmierzają do stwierdzenia winy rozpadu pożycia małżeńskiego, przyznania, ograniczenia lub pozbawienia władzy rodzicielskiej nad dzieckiem oraz ustalenia jego miejsca pobytu, czyli tego, z którym z rodziców ma na stałe mieszkać po rozwodzie, a z którym i w jakim wymiarze ma mieć kontakty.

Dbamy także o właściwe – zgodne z potrzebami dziecka i możliwościami zobowiązanych do alimentacji rodziców, określenie obowiązku alimentacyjnego. Nasza kancelaria prowadzi również sprawy o separację, w takim samym wymiarze i co do tych samych zagadnień, co sprawy rozwodowe.

Podział majątku, mediacje oraz porady prawne przed i w czasie rozwodu

Oferujemy specjalistyczne porady prawne dla osób, które rozważają separację lub rozwód oraz chcą dowiedzieć się więcej o konsekwencjach prawnych, takich jak podział majątku. W trakcie rozmowy z adwokatem specjalizującym się w prawie rodzinnym, uzyskają Państwo wszystkie istotne informacje dotyczące skutków rozwodu i przebiegu sprawy rozwodowej. Dodatkowo dowiedzą się Państwo, na jakich zasadach można żądać świadczeń alimentacyjnych (nie tylko na dzieci, ale również na siebie) oraz jak obniżyć alimenty.

Profesjonalne przygotowanie pism procesowych

Nasi wykwalifikowani adwokaci rodzinni z Warszawy, w pełnym uzgodnieniu z Klientami, przygotowują pisma procesowe w sprawach o rozwód, separację, podział majątku, alimenty, ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej, a także uznanie wyroków sądu zagranicznego dotyczących wyżej wymienionych spraw w Polsce.

Egzekucja wyroków Polskich i zagranicznych sądów

Zatrudnieni w naszej kancelarii adwokaci rozwodowi służą fachową pomocą prawną w zakresie egzekucji wyroków sądów polskich za granicą, a także egzekucji wyroków sądów zagranicznych w Polsce. W obszarach takich jak prawo rodzinne i opiekuńcze nie ograniczamy się tylko do Unii Europejskiej – specjalizujemy się w sprawach związanych z wyrokami sądów z USA, Kanady, Ameryki Południowej, a nawet Turcji. Pozostający do Państwa dyspozycji prawnicy doradzą i przygotują dokumenty notarialne dotyczące intercyzy, alimentów czy spadków.

Z pomocą naszej kancelarii prawnej w Warszawie, sprawy rozwodowe nie będą dla Państwa tylko przykrym doświadczeniem. Gwarantujemy, że wszystkie nasze spotkania i porady prawne objęte zostaną tajemnicą adwokacką. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach, których profesjonalizm zapewniają nasi doświadczeni adwokaci rodzinni. W siedzibie naszej kancelarii w Warszawie spotkają się Państwo z miłą i przyjazną atmosferą dla wszystkich stron.